HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

 

 

HAKKIMIZDA

Turizm sektöründe Burak Can Turizm olarak güvenilir seyahatin adresi oluyoruz. Değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet verebilmek için profesyonel ekibimizle birlikte çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllar bu sektörde çalışmalarımızı gerçekleştirerek artık verdiğimiz hizmetle tanınıyoruz. Düzenlediğimiz seyahatlerle farklı yerleri ve farklı kültürleri tanımanızı sağlıyoruz.

Firmamız tarafından düzenlenen seyahatlerde değerli müşterilerimizin tüm sorumluluğunu üstleniyoruz. Farklı illere düzenlenen etkinliklerimizde görülmesi gereken yerleri ziyaret ediyoruz. Profesyonel ekibimiz, turlarda gerekli bilgilendirmeyi en iyi şekilde yaparak sizlerin sorularına cevap buluyor ve konaklama durumunda konaklama yerlerini ayarlıyor. Eğer siz de seyahat ederek farklı ortamlar görmek, doğa ile iç içe olmak, yeni kültürler öğrenmek, tarihe şahitlik etmek istiyorsanız Burak Can Turizm gibi güvenilir firmaları tercih edebilirsiniz. Firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına özenle ve dikkatle çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için herhangi bir aksilik yaşanmaması adına çalışmalarımızda hataya yer vermiyoruz.

Uygun fiyatlarla gerçekleştirdiğimiz bu seyahat turları için gerekli izin ve belgelere sahibiz. Seyahat için kullandığımız araçlarımızın bakımını ve onarımını düzenli olarak yaptırıyoruz. Böylelikle uzun yolculuklarımızda ya da herhangi bir seyahatte araçtan kaynaklı sorunların yaşanmaması için önlemlerimizi alıyoruz. Ekibimizin güler yüzlü, samimi, dürüst, bilgili ve neşeli olması sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutuyoruz. Seyahat düzenlediğimiz yerler hakkında detaylı bilgiye sahip olmamız sayesinde sizlere detaylı bilgi aktarıyoruz. Sizler de şehrimizde güvenilir bir tur firması arıyorsanız her zaman iletişime geçebilirsiniz.
Faaliyet olarak Türkiye kapsamında olsak da ağırlık Samsun ordu giresun Trabzon rize ve ankara kalkışlıdır turlarımız
Saygılarımızla !

17KTURLAR
4200+OTELLER
1900+AKTİVİTELER
250+UÇUŞLAR

REFERANSLARIMIZ

 

 

REFERANSLARIMIZ